• در مواقعی که فاصله شما از درگاه AUX بیشتر از طول کابلی باشد که دارید، از کابل افزایش طول AUX استفاده می کنید. این مدل در یک طرف جک 3.5 میلی متری نر و در طرف دیگر یک درگاه 3.5 میلی متری ماده وجود دارد.

  35,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • کابل افزایش طول صدا aux با طول  3 متر جهت افزایش سیم های آی یو ایکس دو خط دستگاه های میکروفون و اسپیکر های دو خط .اگر برای استفاده از میکروفون یا اسپیکر داری فیش دو خط 3/5 میلی متری ،طول کابل کافی ندارید ، می توانید با استفاده از این کابل اتصال لازم را برقرار نمایید.

  42,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • مناسب برای افزایش طول کابل AUX یک سر ورودی AUX و یک سر خروجی AUX مناسب برای اتصال به انواع انواع کابل های AUX

  15,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • خرید محصول

  ممکن است به هر دلیل شما نیاز به افزایش طول کابل صدای خود داشته باشید . از آنجایی که معمولا کابل های AUX در اندازه های 1 تا 2 متر در بازار موجود است و ممکن است فاصله ی دستگاه پخش کننده شما بیش از این متراژ باشد شما در این هنگام میتوانید از کابل افزایش طول AUX بهره ببرید . یعنی میتوانید بوسیله کابل افزایش طول AUX که دارای یک ورودی و یک خروجی است ، نسبت به...

  16,500 تومان تماس بگیرید
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  تماس بگیرید
 • خرید محصول

  قابل اتصال به گوشی‌های هوشمند، لپ‌تاپ، تلویزیون، تبلت، بلندگوها، استریو خانگی، استریو ماشین، گیرنده دیجیتال و دیگر دستگاه‌های مجهز به درگاه جک 3.5 میلی‌متری

  18,000 تومان تماس بگیرید
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  تماس بگیرید
 • خرید محصول

  با کابل افزایش طول صدای هدفون 5 متری می توان متراژ کابل صدا استریو AUX را به میزان دلخواه افزایش داد. این کابل اجازه می دهد که شما در هر جای اتاق موقعیت گوش دادن به دستگاه های صوتی و تصویری را داشته باشید.

  43,000 تومان تماس بگیرید
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  تماس بگیرید

لیست مقایسه محصولات

انصراف
جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
  سازنده
  قیمت
  • از تومان
   تا تومان