نحوه ارسال و تحویل کالا

  1. پست ملی:

ارسال، بسته به انتخاب مشتری از طریق پست پیشتاز صورت می‌پذیرد، در مورد شرکت پست، از زمان تحویل به پست ملی 2 الی 4 روز کاری طول خواهد کشید تا کالا به دست شما برسد، هزینه بسته بندی و پست در حال حاضر 39 هزار تومان میباشد.

کد رهگیری سفارش از طریق پیامک برای شما ارسال میشود و شما می‌توانید از طریق آدرس http://newtracking.post.ir با وارد کردن کد رهگیری در هر زمان موقعیت مکانی کالای خود را پیگیری کنید.

  1. تیپاکس

شرکت خصوصی تیپاکس به منظور ارسال برای شهرهایی می‌‌باشد که دارای دفاتر تیپاکس هستند، می‌باشد.

سفارش‌هایی که در محدوده بافت شهری در شهرهای دارای دفتر نمایندگی قرار دارند، درب منزل تحویل داده می‌‌شوند و تیپاکس برای رساندن آنها، هزینه اضافی دریافت نمی‌‌کند.

مشتریانی که آدرس‌شان در خارج از بافت شهری شهر مقصد قرار دارد، می‌‌توانند سفارش خود را به صورت حضوری از دفتر شعبه مقصد تحویل بگیرند.

ارسال تیپاکس به مراکز استان ها به طور معمول 24 ساعت و در شهرهایی که دومسیره هستند، معمولاً در 48 الی 72 ساعت تحویل داده می‌شود.

هزینه تیپاکس به صورت پسکرایه میباشد و بسته های کوچک تا متوسط معمولا بین 30 تا 80 هزار تومان محاسبه میشود.

 

  1. پیک در تهران:

 ارسال کالا در محدوده شهر تهران توسط پیک از مبدا انبار نانولینک واقع درخیابان جمهوری محدوده چهارراه استانبول و تعرفه آن طبق نرخ اسنپ باکس یا الو پیک محاسبه و بعهده مشتری است.

لازم به ذکر است زمان تحویل کالا برای این نوع ارسال 2 الی 4 ساعت کاری بعد از ثبت سفارش میباشد ساعات کاری به استثنای تعطیلات 10 صبح الی 5 بعد از ظهر و پنچ شنبه ها تا 1 ظهر میباشد.

همینطور چنانچه قصد دارید کالای خود را در بازه زمانی معینی دریافت کنید می‌‏‌توانید بازه زمانی مناسب برای تحویل گرفتن کالای خود را هنگام ثبت سفارش پس از انتخاب شیوه ارسال در قسمت توضیحات ، اعلام کنید.

فروش و تحویل حضوری

در حال حاضر فروش و تحویل حضوری فقط برای موارد خاص و با هماهنگی قبلی امکانپذیر میباشد.