شرایط خرید و گارانتی

گارانتی و خدمات پس از فروش کالاها بر عهده شرکت گارانتی کننده میباشد و نانو لینک فقط فروشنده کالا میباشد.

همچنین کالاهای بدون گارانتی شامل 7 روز مهلت تست از زمان دریافت کالا میباشند.

تمامی مرسولات با بسته بندی ایمن و استاندارد و استفاده از کارتن و پاکت نو و بررسی ظاهری کالا قبل از ارسال انجام میگردد.

نانو لینک به نمایندگی از خریدار مسئولیت تحویل سفارشات به شرکت حمل و نقل و اخذ رسید را بر عهده دارد و پس از آن کلیه مسئولیت ها بر عهده شرکت حمل و نقل میباشد.

فروشگاه اینترنتی نانو لینک به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و یا اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

روزهای کاری نانو لینک شنبه تا پنجشنبه به استثنای تعطیلات رسمی و ساعات کاری از ساعت 10 صبح الی 5 بعد از ظهر و پنج شنبه ها تا 1 ظهر میباشد ، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات در این زمان انجام میگردد.

عکس های داخل سایت اکثرا خود محصول هستند و تصاویری با واتر مارک WWW.NANO-LINK.COM توسط مجموعه نانولینک گرفته شده منتهی اندکی از محصولات با توجه به سری تولید و ورژن های جدید این احتمال وجود دارد تصاویر با خود محصول کمی تفاوت داشته باشند

از این رو میتوانید جهت روئیت خود محصول از طریق چت آنلاین سایت یا تلگرام NANOLINK_SUPPORT@ پیام دهید و کد کالای محصول رو ارسال کنید تا کارشناسان عکس محصول رو ارسال کنند.

شرایط مرجوعی

برای مرجوعی یا گارانتی به صورت حضوری یا در صورتی که ساکن غیر از تهران هستید، برای بازگرداندن کالا از پست پیشتاز استفاده کنید. 

 لازم به ذکر است که هزینه‌های بازگرداندن کالا به غیر از پست پیشتاز به عهده مشتری است و نانو لینک تعهدی در قبال پست های خصوصی یا پیک ندارد.

تمامی هزینه های رفت و برگشت سفارشات بابت خرید ، مرجوعی یا گارانتی برعهده خریدار میباشد و تنها در صورتی که کالای اشتباهی ارسال شده باشد هزینه برگشت و ارسال دوباره کالا با پست پیشتاز بر عهده فروشگاه نانو لینک میباشد.